Saulius Paulikas

Bėgioti pradėjau prieš 20 metų. Pradžia buvo triatlone. Tiesiog atėjo noras sveikai gyventi ir sportuoti. Iš visų trijų sporto šakų labiausiai man patiko bėgimas. Tai labai idividualus ištvermės sportas. Galiu save išbandyti, atsiranda laiko pakalbėti su savimi . Pradėjau nuo kelių kilometrų, o po to distancija augo ir ištvermė taip pat.

Maratomanija man pasirodė šauni bendruomenė, čia yra mano bendraminčių, man patinka Maratomanijos renginiai. Taigi, kodėl netapus jos nariu!

Pats netikėčiausias įvykis buvo Anykščiuose Laukinio trail metu antrus metus iš eilės toje pačioje vietoje traumavausi tą pačią koją… Likimo ironija. Žinoma, varžybas baigiau, bet tą vietą jau labai gerai atsimenu.

Mano mėgstamiausias yra Pulsar laikrodis, kito nieko nenaudoju.

Nėra geresnių bėgimo batelių mano kojai už HOKA, bėgu jau penkti metai su šio gamintojo bateliais.

Po varžybų man padeda tik miegas, maistas ir poilsis

.Mano metų startas jau kelintas sezonas yra Kuršių Trail. Labai mėgstu šį bėgimą, nors jis yra stiprus išbandymas ir ilgas atsigavimas po…

Mėgstu maratono distanciją, tai visos maratono varžybos yra mano mėgiamos.

Prieš startus dažniausiai valgau makaronus ir žmonos desertus .

Esu laimėjęs Kalnų maratoną 42 km Kernavė-Vilnius, esu įveikęs dvigubą ultratriatlono diatanciją, kelis Klajoklio maratonus… visko nebeatsiminsiu.

Pačios įsimintiniausios varžybo s- Danijoje Europos ilgo nuotolio triatlono čempionatas, Panevėžyje vykęs dvigubas ultratriatlonas. Labiausiai mėgstama distancija šiuo metu - 42km.

Treniruotis man patinka parkuose, miškuose.

Be bėgimo galėčiau nebent važiuoti dviračiu. Laisvu laiku nuo bėgimo galvoju tik apie kitą bėgimą.

Jei kas nežino, esu bjaurus žemaitis .