Apie klubą

Klubo ištakos prasideda 2019 metais, kai VšĮ Maratomananija buvo priimta į LBMA. 2020 metais jau vienas kitas bėgikas bėgimo renginiuose pradėjo
registruotis kaip MARATOMANIJA atstovas, pradėjo kurtis nedidelė, vienodai mąstančių ir mėgstančių bėgti maratonus entuziastų grupelė. Sitaucija pradėjo rodyti, kad laikas steigti tikrą bėgimo klubą, su jo nuostatais, struktūra, idėjomis, kryptimi, apranga.

2021 metai - tai BK MARATOMANIJA gimimo metai. O klubo gimtadieniu galima laikyti 2021 metų liepos 6 dieną. Šią dieną, Kaišiadorių naktiniame bėgime BK MARATOMANIJA pirmą kartą startavo kaip oficialus klubas, kuriam atstovavo jau kelių narių komanda.

Šiuo metu BK Maratomanija yra nors ir ne pats gausiausias klubas Lietuvoje, bet tikrai turintis didžiausią maratonų mylėtojų skaičių. Nors klube daug maratono bėgimo entuziastų, bet jame visi vienodai mylimi ir priimami, nesvarbu ar tai maratonų bėgikas, ar tai trumpų distancijų mėgėjas, ar tai tik žengiantis pirmuosius žingsnius į bėgimo pasaulį, Svarbiausia klubo idėja - sukurti draugišką ir artimą bėgimą mylinčių žmonių šeimyninę atmosferą.