Žengi į bėgimo pasaulį tik pirmuosius žingsnius? O gal jau bėgimas - tau įprasta pomėgis be kurio sunku įsivaizduoti savo tolimesnį gyvenimą? Gal jau tavęs nebejaudina trumpos ir vidutinės distancijos ir nori išbandyti kas tai yra maratonas? O gal ultra maratonai tau ne naujiena, o duona kasdieninė? Galbūt bėgimas tau jau ne tik tik judėjimas, bet ir bendravimas? Vis pagalvoji ar neįstojus į kokį bėgimo klubą ?

Galimas dalykas, kad mes jau esame prasilenkę kokioje bėgimo trasoje, dalyvavę kokiuose renginiuose ar galbūt netgi turime bendrų pažįstamų.

Tau įdomus mūsų klubas MARATOMANIJA? Nori sužinoti apie jį daugiau? Klausk drąsiai visko kas tave domina, ir mes mielai papasakosime apie save daugiau.

Kaip tapti nariu? Tai labai paprasta, tau tereikia norėti ir žinoti kodėl nori įstoti būtent į mūsų klubą. Na, o tam , kad suprasti, ar pakeliui su mumis, visuomet gali prieiti prie mūsų renginiuose ar parašyti mums elektroninį laišką.
Ir jei vis tik nusprendei, kad BK MARATOMANIJA - tai klubas, kuriame nori būti, atstovauti jį varžybose, tau artimos mūsų idėjos ir siekiai, tu nori susidraugauti su mūsų klubo nariais, rašyk mums elektroniniu paštu: maratomanija@gmail.com
Jeigu turi papildomų klausimų, visuomet galite kreiptis telefonu +37015 32233 /Valdas