Liudas Balčiūnas

Kaip Balčiūnas kaimą drebino :D Jis bėga, oho, jis tikrai bėga!!!

Prieš kokius 8m. gyvenau sau niekuo neišsiskiriantį nedidelio miestuko gyvenimą - darbas, namai, pažvejoti ir su hebra parūkyti, dar kokio alaus įkalti buvo labai natūralus reikalas. Bet su laiku visa tai tapo labai nuobodu ir kadangi atsibodo man vaidinti obuolį ant obels, iš tamsaus kampučio aš išsitraukiau dulkėse paskendusius senus bėgimo čeverykus, na ir ką - hebra, alaus ir parūkyti - o aš didis bėgikas katik nulipęs nuo gėrimų ir cigarečių į bėgimo trasą. Ką aš galiu pasakyti - katinas švelniau elgėsi su pagauta pele, nei kilometrai elgėsi su manimi. Galvojau Amen Juze - pirmi kilometrai kaip lipimas į Everestą, katik pakilus iš lovos :D. Na tai va taip kažkaip biskiuką po biskiuko Balčiūnas pradeda savo bėgimo karjerą arba naują gyvenimo etapą, bėgdamas su timpomis ir sugerdamas visų aplinkinių žvilgsnius ir replikas - ve bėga su merginos kelnėmis :D. Gėda buvo labai iš pradžių, bet su laiku tai tapo norma kuri lydi mane iki šiol :)

Ilgus metus bėgiojau solo , jokių renginių tik pats sau, o tada atėjo diena viešumai ir ta viešuma atsitiko Kaune Eurovaistinės pusmaratonyje, čiupau 21km. ir jį sėkmingai išbėgau.

Tai va dabar jau aš kaip ir bėgikas yra , su laiku atsirado daug trenktų draugų, su kuriais mes labai smagiai kartais užbendraujame. Rekordu nesivaikau, tikslų neturiu - bėgu, nes fainai ir pakeliauti, ir pabėgioti, ir su draugais susitikti. Bėgu aš su snargliu papuostais batais - Nike jie yra, laikrodukas mano Coros Apex pro , kuriuo labai džiaugiuosi. Turiu nubėgęs du maratonus ir vienas 6 val. begimas kuriame įveikiau kiek smegenai pamena 53 km. Geriausios varžybos ten kur mano draugai :) . Ai, ir dar naktinis Klajoklis Joninių bėgime .

Jei negalėčiau bėgti manau ka būčiau koks dviratistas. Jokių ritualų neturiu tiesiog atvarau ir mėgaujuosi tuo. Ko kiti nežino apie mane ??? Nu kortelės pin kodo tai tikrai :D -