Daiva Batakienė

Esu Daiva Batakienė. Pradėjau bėgioti 2019 metų Kovo mėnesį. Atėjo noras kažką gyvenime įtraukti naujo. Su sportu niekada nedraugavau. Pabandziau nuo dviračio minimo. Numynus 10km supratau kažkaip per lengva. Kitą rytą pabandžiau bėgti. Nubegus 2km buvo labai sunku, bet taip užkabino. Ir nuo tos dienos bėgimas lydi mane. Artimieji labai jaudinosi dėl manęs, kadangi aš turiu sveikatos bėdelių su kvėpavimo organais. Tai yra gyvenu su pašalintų dešinės pusės plaučiu dalimi. Bet tai man ne kliūtis, bėgu pagal savo pojūtį ir kuo puikiausiai jaučiuosi. Tad ir kitiems palinkėčiau nenusiteikti iš anksto, kad kažko negalite daryti nes tai yra kliūtis, o klausyti savo kūno.

Maratomanijos klubą pasirinkau visų pirma dėl jo vadovo Valdo Šmaižio, kuris yra begalo rūpestingas, atsakingas ir puikus žmogus. Čia yra bėgimo entuziastai kurie įkvepia, labai palaiko ir daug motyvuoja savo judėjimu ir pasidalinimais su bendraklubiečiais

Mano asmeniui rekordai, sakyčiau, tai kad per 4 mėnesius įveikiau 11 maratonų. Geriausias maratono laikas 4val20min16s. Ultra bėgimas 70km Kuršių Nerijos Trail 2020 metais.

Netikėčiausias įvykis tai naktinis Klajoklio organizuojamas Joninių bėgimas. Net sapne nebūčiau susapnavus, kad per tokį gamtos sukeltą audrą galėčiau bėgti. Netrukė žaibų perkūnijos ir daug lietaus visą naktį. Įveikiau savo pirmąjį maratoną. Man iki šiol šiurpai eina per kūną prisiminus šį bėgimą.

Sportininko autoriteto tokio kaip vieno neturiu. Man mano motyvatoriai yra bičiuliai, pažįstami kurie bėga maratonus kiekvieną savaitgalį ar net kelias dienas iš eilės ir griauna nustatytus standartus.

Mano rekomenduojamos varžybos būtų visi Klajoklio organizuojami bėgimai. Nes šių varžybų dėka kas mėnesį gali aplankyti labai daug gražių vietų. Bėgimo trasos visada tik gamtoje. Bėgama ratukais ir visada galima bėgti distanciją pagal tos dienos savijautą, nereikia iš anksto įsipareigoti.

Mėgstamiausia distanciją maratonas.

Mano noras būtų sudalyvauti paros bėgime Lenkijoje

Pomėgiai mano žvejyba.

Mėgstu bėgioti gamtos takeliais bet pakliūna pagal mano gyvenamąją vietą ir nemažai žvirkelio.