Alvydas Batakis


Sveiki gyvi!

Taip jau atsitiko kad aktyviau pradėjau judint bulkas ir atsiduriau čia. Seniau pabėgiodavau tik šiltuoju sezonu, o aktyviau judu jau treti metukai. Kai pradėjau įveikinėti ilgesnes distancijas, po keliolikos kilometrų pajutau, kad noriu daugiau. Taip po truputį prisijaukinau maratoną. Ir tuomet prasidėjo linksmybės. Kiek sutikau nuostabių žmogeliukų nuo kurių pasikraunu daug energijos ir daug geros auros, tokių kaip Mindaugas Garmus, Arūnas Dubinskas... jie mane labai įkvepia daryti tai kas kartais atrodo neįmanoma!

Kadangi nesu iš greitukų, nes tingiu bėgti greitai, tad jokių ispūdingų asmeninių rekordų neturiu. Bet turiu keletą įsimintinų varžybų, kurias prisiminus šiurpuliukai perbėga per kūną. Tai 4×42km per parą, pirmais maratonų bėgimo metais, kai iškarto čiupau tokį jautį už ragų ir man tai pavyko padaryt. Po to dvigubas maratonas per Joninės Karališkėse. Jei turi keturgubą, kaip neimti dvigubą. Jo istoriją žinote visi. Va taip maratonas ir tapo mano mėgstamiausia distancija. Todėl aš ir esu Maratomanijos klube, nes čia daug tokių, lengvai išprotėjusių kaip aš.

Turiu svajonę bėgti pilną parą be didelių pertraukų ir ją sėkmingai įveikti. Tad svajokime drąsiai, juk svajonės pildosi!!!